בחורה מוציאה לשון כי אני לפעמים מצחיקה

קצת עליי

אז הגעת לסטודיו של עדידה, המקום הנכון עבורך לכל העיצובים שהעסק שלך צריך.

בסטודיו שלי אני מחוייבת להעניק לך את מיטב חוויית העיצוב, בדגש על שירות אישי ותשומת לב לפרטים במחיר תחרותי והוגן.

הסטודיו הוקם בשנת 2016 על ידי, עדי אהרון, כסטודיו לעיצוב גרפי שתמך בפעילות העיסקית של לייף גרופ. כבוגרת המכון הטכנולוגי בחולון (HIT) בעיצוב תקשורת חזותית, החלתי את דרכי מתשוקתי לעיצוב, אסתטיות ותשומת לב לפרטים הקטנים. לאחר שצברתי ניסיון במשך השנים בעבודה מול מותגים וחברות שונות, הבנתי, כי בניית זהות מותג הינו הבסיס להצלחה של כל עסק ומותג. את הסטודיו הקמתי תוך כוונה להנגיש את שירותיי לעסקים קיימים ועסקים שבהקמה, במחיר הוגן ואטרקטיבי ותוך מתן שירות אישי וצמוד.

לאחר עבודה על עשרות פרויקטים של לקוחות בארץ ובארה"ב כוויקס פרטנרית מומחית, עיצוב ובניית אתרים בוויקס הפכו למהות העיקרית וללב הפועם של הסטודיו.

כמעצבת, חשוב לי להכיר את כל הפרטים הקטנים של הלקוחות שלי, כמו גם להבין את הענף שלהם, ולכן בכל פעם שאני מתחילה פרויקט חדש, החל מהקונספט העיצובי הראשוני ועד לתוצאה הסופית, אני מתעמקת באופי החברה ולומדת את החזון שלה והערכים שלה, מה שמאפשר לי לייצר פתרונות יצירתיים, אסתטיים ומקצועיים המתאימים באופן ייחודי לתדמית המותג.

יחס אישי
זה כל ההבדל

Personal meeting

הדבר הכי חשוב עבורי הוא קודם כל להבין את הצרכים הספציפיים של העסק שלך כדי שאוכל להיצמד אליהם וליישם אותם לאורך כל התהליך.

 

התוצרים שלי נולדים משיתוף פעולה מלא עם הלקוחות שלי, וזו הסיבה שאנחנו הולכים יד ביד לאורך כל התהליך, על מנת להבטיח כי העיצובים שלי מתאימים במדויק לחזון של העסק שלהם.

Wix Icon Level

אז רוצה לקדם את העסק שלך לשלב הבא?